Zarząd firmy

Założyciel Studia – śp. Grzegorz Królikiewicz

Polski reżyser i scenarzysta filmowy, pedagog; od 1997 r. profesor zwyczajny; autor wielu książek i esejów z zakresu teorii kina. Studiował prawo na Uniwersytecie Łódzkim, a następnie reżyserię w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi.
Odznaczony Złotym Medalem „Zasłużony kulturze Gloria Artis”
Zdobywał doświadczenie realizując od 1969 r. filmy dokumentalne i telewizyjny teatr faktu; w 1972 r. zrealizował swój debiut fabularny „Na wylot”.
Współpracuje z Telewizją Polską od 1971 r. W latach 1976-78 kierował Redakcją Teatru Faktu TVP. Prowadził Zespół Filmowy „ANEKS”.
Od 1981 r. prowadzi zajęcia ze studentami PWSFTv i T w Łodzi; wykładał także na Filmoznawstwie na Uniwersytecie Łódzkim, na Wydziale Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego oraz w Wyższej Szkole Dziennikarskiej im. M. Wańkowicza w Warszawie, w Krakowskiej Szkole Scenariuszowej.
W latach 2003 -2004 dyrektor artystyczny Teatru Nowego w Łodzi.

Prezes Zarządu – Bogna Janiec

Producentka filmowa i telewizyjna, kierownik produkcji.
Ukończyła kulturoznawstwo i podyplomowe studia europejskie na Uniwersytecie Łódzkim, a także dwuletnie Wyższe Studium Organizacji Produkcji Filmowej i Telewizyjnej przy Szkole Filmowej w Łodzi.
Ma za sobą doświadczenia w realizacji dokumentów, teatrów TV i programów edukacyjnych, a także koncertów. Od lat zajmuje się także pozyskiwaniem funduszy na wybrane realizacje.

Jacek Raginis- Królikiewicz – Prokurent

Reżyser,  scenarzysta, autor słuchowisk radiowych. Ukończył studia podyplomowe PWSFTiTV w Łodzi w zakresie produkcji filmowej oraz  studia magisterskie – historia KUL w Lublinie.

Portfolio: http://www.filmpolski.pl/fp/index.php?osoba=1119936

Portfolio: http://www.filmpolski.pl/fp/index.php?osoba=11107687